WŁADCA SMOKÓW

Władca Smoków to darmowa  gra przeglądarkowa od studia Esprit Games, która przeniesie Cię do mitycznej krainy, pełnej smoków, orków i elfów. Ten baśniowy świat nie przypomina jednak tego z bajek i legend – jest mroczny, niebezpieczny i pełny pułapek. Czy odnajdziesz się w nim i zostaniesz kolejnym Władcą Smoków?

Wkrocz do świata Władcy Smoków

Tym razem dzięki deweloperowi Esprit Games przenosisz się do świata, w którym królują smoki, orkowie i inny mityczne stworzenia. Ludzie nie są najsilniejszym ogniwem w tej historii, ale jako gracz, będziesz zmógł okiełznać potężną bestię i wziąć udział w swojej przygodzie, pokazując innym, że tytuł Władcy Smoków należy się tylko Tobie. Konkurencja jest spora, bo nie tylko Ty stoisz w kolejce do tytułu.

To mroczne czasy dla Twoich pobratymców. Twój lud nie jest miele widziany w okolicy, a Pan Ciemności i Władca Złych Smoków sieje zniszczenie i śmierć w całej krainie. Cały Twój lud czeka na śmiałka, który zakończy panowanie Złego Władcy. Zostań Potężnym Przywódcą i odmieć losy świata.

Połóż kres całemu złu

Zostań Potężnym Przywódcą i odmieć losy świata. Jednak droga do tego nie jest wcale prosta. Jako gracz przyjdzie Ci budować swoje królestwo prawie od zera, zbierając lojalnych wojowników, jednocząc sojuszników i pokonując złowrogie armie ciemności. Na Twojej drodze staną orkowie, elfy i potężne smoki! Pokonane potwory mogą się do Ciebie przyłączyć i działać na Twoją korzyść. Oswajaj dzikie konie i smoki, które władają wszystkimi czteroma żywiołami, stwórz unikalne bronie i zbierz drużynę, której nie oprze się nikt!

Dlaczego warto zostać Władcą Smoków?

Władca Smoków to gra, która w którą zdecydowanie warto sprawdzić. Przede wszystkim dlatego, że:

  • to tytuł darmowy, dostępny na przeglądarki internetowe;
  • gra oferuje długie godziny doskonałej zabawy w bogatym świecie fantasy;
  • zdobywasz poziomy doświadczenia i stajesz się coraz silniejszy;
  • możesz cieszyć się przepiękną grafiką i fantastycznym

>> Zarejestruj się<<

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


best money lender in singaporeAnchorjedwabna pościelrejestracja produktów biobójczych